HOLOGRAM SHOWROOM

Už 13 rokov sa snažíme naším klientom prinášať inovatívne riešenia v oblasti zobrazovacej technológie. Pred štyrmi rokmi sme narazili na Anglickú spoločnosť HYPERVSN, ktorá sa zaoberala vývojom a výrobou hologramov. Ich technológia nás natoľko uchvátila, že sme sa rozhodli nadviazať spoluprácu. Neskôr sme sa stali hrdým partnerom a distribútorom značky pre Slovenskú republiku. Momentálne sa tešíme obrovskému záujmu o tento produkt, či už v oblasti Eventov,  alebo v sektoroch ako bankovníctvo, či lekárstvo.

Hlavným dôvodom, prečo sme sa rozhodli otvoriť hologram showroom bola forma a spôsob prezentácie tejto technológie. Žiadne promo video totižto nedokáže zachytiť a zobraziť hĺbku akéhokoľvek hologramu. Ak plánujete oživiť Váš priestor, prevádzku, alebo chcete zapôsobiť na Vašom Evente, neváhajte si dohodnúť návštevu, kde Vám radi odprezentujeme všetky možnosti.

V našom showroome sa nachádza 6 expozícií. Poďme si ich predstaviť.

HYPERVSN – SMART V „M“
Holovrtuľa o priemere 56cm má vysoké rozlíšenie 1080 x 1080 pix a svietivosť 1000 Nitov. SMART V „M“  je ideálny na predstavenie nového produktu, resp. zobrazenie akéhokoľvek loga.

HYPERVSN – SMART V „L“
Holovrtuľa o priemere 75cm na má rozlíšenie 1000 x 1000 pix a vysokú svietivosť 3000 Nitov, čo nám umožňuje umiestniť holovrtuľu aj do priestoru, kde je vysoký svetelný smog. Vhodná do obchodného centra, výkladu a pod. SMART V „L“  je taktiež ideálny na predstavenie nového produktu, resp. zobrazenie akéhokoľvek loga.

Obe varianty vieme do seba spájať a vytvárať tak veľké plochy. Ďalej v našom showroome uvidíte:

HYPERVSN – HOLOHUMAN
Najinovatívnejším využitím HYPERVSN technológie je zobrazenie hologramu človeka v jeho životnej veľkosti. Môže sa pritom jednať o plne digitálneho avatara, alebo o pred nahratého herca, či predstaviteľa spoločnosti. Hologram sa zobrazuje na troch vrtuliach, čím sa zobrazovacia výška dostáva na rozmer človeka. Holohuman, okrem prehrávania alebo Live streamovania obsahu, umožňuje pomocou periférií ako tablet, senzorov alebo mikrofónu interaktivitu medzi divákom a hologramom. Viete čo, alebo kto je VESNA? Nie? Dajte si to do vyhľadávača a uvidíte, čo všetko dokážeme. Využitie tejto technológie nemá mantinely 🙂 .

HYPERVSN – WALL
Najpútavejšou formou Hypervsn hologramu je rozhodne HYPERVSN Wall. Ide o spojenie viacerých 75cm jednotiek. Jednotlivé vrtule sa prekrývajú v proti rotácii a tak vytvárajú jednoliaty obraz. V našom showroome je wall zložená zo šiestich jednotiek ( 3 x 2 ) a  ponúka obraz o veľkosti až 182 x 128 cm. Jeho orientácia môže byť horizontálna alebo vertikálna podľa toho, aký formát sa pre daný obsah hodí viac. Naposledy sme na tejto kombinácií holovrtúľ zobrazili ducha Wernera Siemensa, ktorý sa na gala večeri pre spoločnosť SIEMENS prihovoril svojím potomkom. Toto proste chceš mať na Evente 🙂 .

HYPERVSN – DIGITAL DESK
Digital desk tvoria tri jednotky prvej generácie HYPERVSN a je vhodný na výstavy, alebo do akejkoľvek prevádzky. Súčasťou konštrukcie sú dve sklenené police, ktoré majú nosnosť 70kg. Kým na sklenenej polici bude ležať Váš produkt, tesne nad ním môže „levitovať“ jeho opis, logo, alebo akákoľvek animácia, ktorá posunie vizibilitu Vašej predajne na úplne inú úroveň. Je dobré vyčnievať pri Vašej konkurencii 🙂 .

DREAMOC
Dreamoc je jediná expozícia, ktorá nie je od spoločnosti Hypervsn. Dreamoc model HD3 je trojpohľadový holobox na ktorý sa možno pozerať zo 180 stupňov. Jeho unikátnosť spočíva v možnosti umiestniť do vnútra holoboxu produkt a „obaliť“ ho trojrozmernou animáciou, resp., holografickým obsahom, ktorý vytvára ohromný efekt.

Ešte stále rozmýšľate, či navštívite náš showroom? Ak niekde platí, že je lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť, tak je to určite pri Hologramoch.

Tešíme sa na Vašu návštevu 🙂