PREDAJ HOLOGRAMOV

PREDAJ HOLOGRAMOV

Bratislava, Optio

Viac ako dekádu prinášame našim klientom inovatívne riešenia v oblasti zobrazovacej technológie a fyzických inštalácií. Pred štyrmi rokmi sme objavili Anglickú spoločnosť HYPERVSN, ktorá sa zaoberala vývojom a výrobou hologramov. Ich technológia nás natoľko uchvátila, že sme sa rozhodli nadviazať spoluprácu. Aktuálne sme ich hrdým partnerom a distribútorom značky pre Slovenskú republiku.

Využitie
• Absolútne unikátna reklamná plocha
• Adekvátne prémiové médium určené pre prémiový video obsah
• Out-of-home kampane a produktové/promo roadshows
• Unikátny pútač pozornosti v predajniach, kioskoch, showroomoch

Základné výhody technológie
• Natívna aplikácia pre úplné ovládanie zariadenia (vzdialené nahrávanie obsahu, zmena prehrávaného playlistu atd)
• Nepretržitá prevádzka 24 hodín 7 dní v týždni
• Jednoducho nastaviteľný režim prevádzky napr. podľa otváracích hodín
• HDMI vstup pre ľubovoľný media player
• Plynulá integrácia s existujúcim signage systémom
• Možnosť pripojiť moderné trackovacie systémy na zbieranie dát (napr. pomocou kamery rozoznávať pohlavie, vek, pozornosť atď)
• ETHERNET pripojenie umožňuje spravovať aktuálne prehrávaný obsah vzdialene
• Vzhľadom na využitie LED technológie, veľmi nízke energetické náklady (intenzita jasu je plne konfigurovateľná)

HYPERVSN – SMART V „M“
Holovrtuľa o priemere 56cm má vysoké rozlíšenie 1080 x 1080 pix a svietivosť 1000 Nitov. SMART V „M“ je ideálny na predstavenie nového produktu, aktuálne prebiehajúcej akcie a na zobrazenie akéhokoľvek loga.

HYPERVSN – SMART V „L“
Holovrtuľa o priemere 75cm na má rozlíšenie 1000 x 1000 pix a vysokú svietivosť 3000 Nitov, čo nám umožňuje umiestniť holovrtuľu aj do priestoru, kde je vysoký svetelný smog. Vhodná do obchodného centra, výkladu a pod. SMART V „L“ je taktiež ideálny na predstavenie nového produktu, aktuálne prebiehajúcej akcie a na zobrazenie akéhokoľvek loga.
Pre obe varianty ponúkame širokú škálu montážnych riešení – od inštalácie zo stropu, podlahy, steny, do na mieru vyrobenej vitríny alebo existujúceho predajného výkladu. Obe varianty si môžete detailne porovnať v našom showroome.

HYPERVSN – HOLOHUMAN
Najinovatívnejším využitím HYPERVSN technológie je zobrazenie hologramu človeka v jeho životnej veľkosti. Môže sa pritom jednať o plne digitálneho avatara, alebo o pred nahratého herca, či predstaviteľa spoločnosti. Hologram sa zobrazuje na troch vrtuliach, čím sa zobrazovacia výška dostáva na rozmer človeka. Holohuman, okrem prehrávania alebo Live streamovania obsahu, umožňuje pomocou periférií ako tablet, senzorov alebo mikrofónu interaktivitu medzi divákom a hologramom. Viete čo, alebo kto je VESNA? Nie? Dajte si to do vyhľadávača a uvidíte, čo všetko dokážeme. Využitie tejto technológie nemá mantinely.

HYPERVSN – WALL
Najpútavejšou formou Hypervsn hologramu je rozhodne HYPERVSN Wall. Ide o spojenie viacerých 75cm jednotiek. Jednotlivé vrtule sa prekrývajú v proti rotácii a tak vytvárajú jednoliaty obraz. V našom showroome je wall zložená zo šiestich jednotiek ( 3 x 2 ) a ponúka obraz o veľkosti až 182 x 128 cm. Jeho orientácia môže byť horizontálna alebo vertikálna podľa toho, aký formát sa pre daný obsah hodí viac. Naposledy sme na tejto kombinácií holovrtúľ zobrazili ducha Wernera Siemensa, ktorý sa na gala večeri pre spoločnosť SIEMENS prihovoril svojím potomkom. Hypervsn WALL je možné využiť aj ako 3D modeler. Pomocou tabletu dokážete ovládať akýkoľvek model zobrazený na Hypervsn wall a otáčať ho v priestore.