ONLINE ŠTÚDIO

ONLINE ŠTÚDIO

Bratislava, Optio

Nápad vybudovať vlastné štúdio prišiel v čase, keď sa celý eventový svet presunul do
Online-u. V máji 2022 sme tak oficiálne otvorili novú prevádzku, ktorej súčasťou bolo aj spomínané štúdio. Do dnešného dňa, sme zrealizovali desiatky eventov rôznych formátov. Hľadáte priestor pre Váš online Event?

Predstavujeme Vám Vaše nové štúdio!

Okrem profesionálneho technického zabezpečenia, personálu a mobiliáru, poskytujeme klientom kompletné zázemie a pohodlie, ktoré je pre priebeh realizácie veľmi dôležité. Naše štúdio disponuje kuchynkou, priestorom pre catering a zázemím na prípravy. V priestore v ktorom sa zázemie nachádza je nainštalovaná TV na ktorej je prenášaný obraz zo štúdia. Klient tak môže sledovať výsledný strih z práve prebiehajúceho streamu.

Čím je štúdio výnimočné?

V štúdiu sa nachádza drevená podlaha s vysokým leskom, ktorá dodáva celej scéne krásny efekt. Rohový setup tvorí ledstena z 2,6mm led modulov. Výška ledwall je 2,5m a celková plocha 30m2, čo nám umožňuje mať scéne súčasne až 7 účastníkov. (1 moderátor + 6 hostí).
Najväčšou výhodou štúdia je jeho modulovateľnosť. Klient si môže vybrať z niekoľkých našich návrhov, resp. mu vieme navrhnúť scénu podľa presného zadania a prispôsobiť tak vizuál štúdia téme eventu.

V štúdiu sa nachádza profesionálna technika – kamery (Sony fx6), mikrofóny podľa požiadaviek, štúdiové osvetlenie, čítačky, časomiery a náhľadové monitory, ktoré môžete využiť ako náhľad svojej prezentácie, sledovanie otázok (sli.do), či spojenie s online účastníkom.

Obrovskou výhodou je, že priestor vyhradený pre štúdio je samostatný a okrem účinkujúcich sa na scéne nenachádza nikto. Obslužný technický personál s kompletnou réžiou je umiestnený vo vedľajšej miestnosti. Réžia komunikuje s účinkujúcimi cez priehľadné sklo, pomocou mikrofónov a odposluchov. Eliminujeme tým akýkoľvek ruch a zvuk sa tak stáva dokonale čistým.

Teraz, keď už viete kde zrealizujete Váš online event, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si obhliadku. Radi Vám pripravíme ponuku a návrh eventu scény, resp. celého eventu.