LIVESTREAM

LIVESTREAM

Streamovanie Vášho obsahu na všetky online platformy ako je Youtube, Vimeo, Facebook, či Instagram. Stream môže byť verejný, súkromný, alebo platený. Akýkoľvek Váš event prenesieme do online-u, čím získate ďaleko väčší dosah na účastníkov, fanúšikov, či partnerov.

Je momentálne veľmi obľúbenou voľbou. Pomocou streamovacieho servera, kamier, videostrižne a mediaservera vytvoríme nezabudnuteľný livestreamový event. Akcia môže prebiehať Facebooku, Instagrame, Youtube, Teamse, ale aj na platených platformách ako Wowza alebo Vimeo. Vysielať môžete aj na Vašej webstránke.

Do eventu vieme zakomponovať aj vzdialene pripojených spíkrov, otázky alebo hlasovania zo SLI.DO alebo kvíz cez Kahoot. Zobrazíme menovky, grafiky či prezentácie.

Čoraz častejšie sa stretávame aj s požiadavkou o hybridný priebeh podujatia. Technický setup prispôsobíme tak, aby si program užili aj diváci priamo na mieste a aj tí, ktorí to sledujú na počítači, notebooku alebo telefóne.

Záznam po skončení je samozrejmosťou. V prípade záujmu sa radi postaráme aj o postprodukciu. Napríklad Vám z natočeného materiálu spravíme aftermovie.