LED OBRAZOVKY

LED OBRAZOVKY

Najväčšiu časť scény tvorí vo väčšine prípadoch led stena. Momentálne disponujeme cez 100m2 uhlovateľnej led obrazovky, s rozlíšením 2,6mm, čo nám umožňuje realizovať aj tie najväčšie eventy.

LED obrazovky

Veľkú časť scény v dnešnej dobe tvorí LED obrazovka. Niekedy je jedna fotografia, loop alebo len jeden hlavný vizuál najväčším a jediným prvkom scény, preto je výbere LED obrazovky veľmi dôležitý. U dodávateľa vždy skontrolujte všetky jej možnosti a funkcie.

Vysoká obnovovacia frekvencia

Ak budete na evente používať kamery na live prenos, natáčať záznam alebo sa fotiť pred LED obrazovkou, je ideálne požadovať, aby vaša LED obrazovka mala vysokú obnovovaciu frekvenciu. V opačnom prípade sa môže stať, že budete mať v zábere blikotanie a fragmenty v obraze.

Vysoká bitová hĺbka

Ak budete mať v zobrazenom obsahu gradientné prechody farieb, rozhodne si žiadajte LED obrazovku s vysokou bytovou hĺbkou (HDR).

Rozšírené možnosti

Nedávajte uzdu kreativite. Chcete mat LED moduly natočené o 45 stupňov? Chcete mať LED stenu postavenú do oblúka? Vnútorný ani vonkajší oblúk nie je pre našu kvalitnú LED obrazovku problém.