JURKOVIČOVA TEPLÁREŇ

JURKOVIČOVA TEPLÁREŇ

Bratislava

Sme nesmierne radi, že sme sa stali hrdým partnerom ako dodávateľ technológií do tohto krásneho industriálneho priestoru. Jurkovičová tepláreň sa stala jedinečným priestorom, ktorý spája kultúrne a umelecké podujatia, workshopy, trhy, kaviareň, reštauráciu a zdieľané pracovné priestory. Naša spolupráca sa zároveň stála hybridnou. Rozrástla sa aj o technické zabezpečenie workshopov a rôznych podujatí. Staráme sa o bezproblémový chod streamov a dodávame do priestoru inovatívne technológie.

„K rekonštrukcii sme od začiatku pristupovali s úctou a precíznosťou. Jej cieľom bolo zachovať vo vnútri čo najviac cenných a originálnych prvkov. Samotná rekonštrukcia bola koncipovaná tak, aby časti, ktoré sú pôvodné, ostali viditeľné a jedinečnosť a rukopis Dušana Jurkoviča ostali zachované vo svojej podstate.“
Juraj Nevolník, výkonný riaditeľ Penta Real Estate Slovensko

Ako víťaz súťaže, ktorá bola zložená až z piatich kôl, sme kompletne vybavili všetky funkčné miestnosti. Do zasadačiek, kancelárií, školiacej miestnosti a konferenčnej sály sme dodali TV, projektory s plátnom, riadiace systémy, ozvučenie a v niektorých vybraných miestnostiach aj Video konferenčný systém a systém pre bezdrôtovú prezentáciu VIA KRAMER. Všetky projektory a displaye sú od spoločnosti NEC, ozvučenie, riadenia a audio matice sú od spoločnosti EXTRON.

„Víziou pre tepláreň bolo vytvorenie inšpiratívneho a rôznorodého pracovného priestoru, ktorý poskytne zázemie pre prepojenie viacerých skupín užívateľov, od korporátnych klientov až po start-upy, freelancerov či študentov v unikátnom prostredí národnej kultúrnej pamiatky.“
Erik Páleš, Business Development manažér v Penta Real Estate Slovensko

Spoločnosť Penta Real Estate tak z národnej kultúrnej pamiatky vytvorila jeden z najmodernejších priestorov, ktorý ponúka rôzne formy využitia. Jurkovičová tepláreň poskytuje dokopy až 450 miest na ploche 3900m2.

Sme nesmierne radi, že sme priložili ruku k tak nádhernému projektu, ako je Jurkovičová Tepláreň. Keď ste účastník takto náročnej súťaže a prechádzate si projektovú dokumentáciu, ktorá je detailne rozpracovaná, už vtedy sa tešíte, ako bude projekt v reále vyzerať. Dnes, keď sa prechádzam po priestore a vidím koľko ľudí našlo zázemie pre kreatívu, rôzne workshopy, pracovné aktivity, alebo eventy, cítim sa skvelo a som veľmi hrdý.
Matej Šulgan, CEO Optio