HOLOGRAMY

HOLOGRAMY

HYPERVSN je najprogresívnejšia a technicky najdokonalejšia forma 3D holografického zobrazovania - a to nie len v našej ponuke, ale aj celkovo na svete! Oficiálnym distribútorom HYPERVSN technológie sme už od roku 2017 a tento rok sme, ako partner, otvorili najväčší HYPERVSN Showroom vo Východnej Európe.

HYPERVSN využitie

– digital signage
– produktový reveal
– holohuman asistent
– eventy & retail
– hologram videokonferencia
– aktivačné a promo kampane

Naša ponuka hologramov

Pri holografickej technológii platí príslovie – lepšie raz vidieť ako stokrát počuť dvojnásobne!

HYPERVSN hologram máme v predajnej a rentalovej ponuke vo viacerých variantoch, pričom všetky si u nás môžete pozrieť :

• Solo M 56 – priemer obrazu 56cm, rozlíšenie 1080 1080 pix.
• Solo L 75 – priemer obrazu 75cm, rozlíšenie 1000 x 1000 pix.
• Holohuman – hologram v životnej veľkosti človeka
• Wall – veľkoformátový hologram pozostávajúci z viacerých solo jednotiek

Hypervsn si vie hravo poradiť s umelým osvetlením v interiéroch. Je vhodný na všetky typy eventov – od školenia, konferenciu, produktovú prezentáciu, road show či slávnostný gala večer. Na solo zariadeniach sa môže prehrávať animácia podujatia, logá partnerov; na HYPERVSN Wall sa môže odohrať predstavenie nového produktu alebo môže byť súčasťou show priamo na pódiu; Holohuman umožní návštevníkov privítať napr. zakladateľom spoločnosti prípadne zobraziť hologram zahraničného key note spíkra. Možností ako využiť HYPERVSN je nespočetne veľa a každé z nich prináša niečo na eventoch doteraz nevídané.

HOLOHUMAN

Najinovatívnejším využitím HYPERVSN technológie je zobrazenie hologramu človeka v jeho životnej veľkosti. Môže sa pritom jednať o plne digitálneho avatara alebo o pred nahratého herca či predstaviteľa spoločnosti. Hologram sa zobrazuje na troch jednotkách, čím sa zobrazovacia výška dostáva na rozmer človeka. Holohuman, okrem prehrávania alebo Live streamovania obsahu umožňuje pomocou periférií ako tablet, senzorov alebo mikrofónu interaktivitu medzi divákom a hologramom.

HYPERVSN WALL

Najimpozantnejšou a najpútavejšou formou Hypervsn hologramu je rozhodne HYPERVSN Wall. Ide o spojenie viacerých 75cm jednotiek. Jednotlivé vrtule sa prekrývajú v proti rotácii a tak vytvárajú jednoliaty obraz. Veľkosť obrazu je daná počtom jednotiek. Najmenšia stena (2×2) vytvára obraz 128 x 128cm. Náš najobľúbenejší variant – 3×2 ponúka obraz o veľkosti až 182 x 128 cm a jeho orientácia môže byť horizontálna alebo vertikálna podľa toho, aký formát sa pre daný obsah hodí viac.

HYPERVSN Wall ponúkame na stojane, pri ktorom dosahujeme najlepšiu hĺbku obrazu alebo ako súčasť širšej grafiky zasadený napr. na potlačenom pozadí.

Ako HYPERVSN funguje?

Obraz je tvorený pomocou LED diód – rovnakých ako pri LED stenách. Tieto LED diódy sú na tenkých karbónových listoch 4 ramennej vrtule, ktoré rotujú rýchlosťou cca 800 RPM – takže sú pre ľudské oko neviditeľné, svetlo z diód však áno. Takto sa vytvára obraz, ktorý sa doslova vznáša vo vzduchu. Pomocou tohto priehľadného javu sa všetky 3D animácie zobrazujú jasne, kontrastne, plno farebne a s výnimočnou hĺbkou.

Zdrojom signálu pre HYPERVSN je masterbox, ktorý okrem prehrávania playlistov ponúka aj audio výstup. Zvukovými efektami a hudbou vieme dodatočne umocniť emóciu z hologramu. Novinkou generácie SmartV je HDMI vstup, ktorý možnosti využitia zásadne obohacuje mimo iné napr. o Livestream.

Tvorba 3D obsahu

Obsah do holovrtule dokáže vytvoriť akýkoľvek šikovný grafik. Kontent vám, samozrejme, vieme vytvoriť kompletne na kľúč podľa vopred schváleného story boardu s našim tímom grafikov a 3D modelerov. Na HYPERVSN holograme dokážeme zobraziť čokoľvek. Či už rozanimovaný produkt s rôznymi zaujímavými efektami, animovaný text, ľubovoľný 3D objekt a kombinovať ho napríklad s vašim logom.

Technické parametre

Zobrazenie animácie v 30 FPS
Vykreslenie až 16mil. farieb
Vysoká svietivosť – až 3000 Nitov
Nízka hmotnosť jednotky – 0,93 kg
Malá spotreba energie – 65W