Inštalácie

Energochemica

Projekcie

V našej ponuke sú všetky tipy projektorov od malých ultra prenosných modelov so zdrojom svetla LED dióda, cez štandardne projektory na dennodenne použitie, až po výkonné projektory určené na pevné inštalácie.

Hlavná fotka - Inštalácie

Videokonferenčné systémy

Video konferencia najčastejšie slúži pre internú komunikáciu medzi pobočkami spoločnosti. V ostatnom čase sa však čoraz častejšie využíva aj na komunikáciu so zákazníkmi a obchodnými partnermi na riešenie obchodných otázok, konzultácii alebo v prípade potreby technickej pomoci.

Hlavná fotka - Inštalácie

Ozvučenie – konferenčné, barov a reštaurácii, eventových priestorov

Vendi acerit eatem quuntiur recabor epuditat at et plani am volland anducia ndiscip m res quosae. Et elendipsus dolut esequam simpore, cum ute eturemporum aspis reped quia

3D projekcie

3D projekcie

Na slovenskom trhu sme lídrom v 3 D projekciách a v oblasti 3 D projekčných systémov. Naša ponuka obsahuje niekoľko výrobcov pokrývajúcich polarizačnú, spektrálne filtrovanú a aktívnu 3 D projekciu s vhodnými projektormi i plátnami.

Tablet Gate One

Riadiace systémy

Riadiaci systém je integračným článkom nielen pre AV techniku ale aj pre celú radu ďalších technológií v miestnosti alebo v budove.

titl_dezinfekciajpg.jpg

Termokamerové a dezinfekčné možnosti

Ponúkame bezdotykové meranie teploty a dezinfekciu rúk v kombinácii s hologramom alebo LED postrom.